DMS DIŞ TİCARET

C850 Hidrolik Boru Boğma Aleti

Boru Boğma Aparatları (Mobil Vanalar)
AÇIKLAMALAR

C850 Boru boğma aleti 4″(100mm)-8″(200m) MDPE ve HDPE boruların güvenli ve hassas boğulması için tasarlanmıştır.

C850 Boru boğucuda 8-kenarlı, pasitif kilitlemeli, endekslenebilir ölçüm levhaları, boruyu ortalama plakası ve çukurda çalışırken kolaylık sağlaması için hidrolik bağlantıları üsttendir.

Sökülebilir taşıma kolları gerektiğinde içeri doğru takılarak aletin genişliği azaltılarak dar alanlarda depolanması kolaylaşır. Tutma kolları kitlenebilir pinlerle sağlamlaştırılmıştır.

C850 Hidrolik Boru Boğma Aleti

Boğma kirişleri uçak sanayinde kullanılan alüminyum metandendir. Yan kolonları çekilden ve krom kaplamadır. Hidrolik sistemi kolay bağlanabilir ve 10,000 PSI basınç sağlar. Yana açılıp, yerine döndürdüğünde yaneksenle kilitlenebilen alt boğma ekseni aletin boğulacak boruya takılmasında kolaylık sağlar. Çok dar alanlarda dahi kullanıcı zorlanmaz, kilitleme mekanizması sayesinde hidrolik basıncı düşsse de boğma işlemi kesintiye uğramaz.

İki aşamalı hidrolik el pompası basınçla yüksek yağ hacmiyle boğmayı hızlandırırken direnç ortaya çıktığında da düşük yağ hacmiyle de yüksek basınç yaratarak boğmayı hızlandırır.

Ayrıca bu pompalarda mevcut basınç kontrol vanası sayesinde istendiğinde gevşetilerek borunun hasar görmesi engellenir. Tüm hortumları 2 kat kaplama, 1/4″çapında çelik örgüyle güçlendirilmiş olup 20,000 PSI hava ve yağ basıncına kadar dayanıklıdır. Talep edilirse C850 boğma aleti topraklama aparatı ve isteğe özel ölçü levhaları ile temin edilebilir.