DMS DIŞ TİCARET

C850 STOOLS HİDROLİK BORU BOĞMA APARATLARI

Boru Boğma Aparatları (Mobil Vanalar)
AÇIKLAMALAR

C850 Hidrolik Boru Bogma Aleti 4"(1OOmm)- 8"(200mm) MOPE ve HDPE borulann guvenli ve hassas boğulması için tasarlanmıştır.

C850 boru bogucuda 8-kenarlı, positif kilitlemeli, endekslenebilir ölçüm levhaları, boruyu ortalama plakası ve çukurda çalışırken kolaylık sağlaması için hidrolik bağlantıları üsttendir.

Sökülebilir taşıma kolları gerektiğinde içeri doğru takılarak aletin genişligi azaltılara dar alanlarda depolanması kolaylaşır.Tutma kollan kilitlenebilir pinlerle sağlamlaştırılmıştır.

C850 STOOLS HİDROLİK BORU BOĞMA APARATLARI

Boğma kirişleri uçak sanayinde kullanılan aluminyum metaldendir. Yan kolonları çelikten ve krom
kaplamadır. Hidrolik sistemi kolay baglanabilir ve 10,000 PSI basinç sağlar. Yana açılıp, yerine döndürüldüğünde yaneksenle  kilitlenebilen alt boğma ekseni aletin boğulacak boruya takılmasında kolaylık saglar. Çok dar alanlarda dahi kullanıcı zorlanmaz, kilitleme mekanizması sayesinde hidrolik basıncı düşse de boğma işlemi kesintiye ugramaz.

İki aşamalı hidrolik el pompası basinçla yuksek yağ hacmiyle boğmayı hızlandınıken direnç ortaya çıktığında da düşük yağ hacmiyle de yüksek basınç yaratarak boğmayı hızlandırır.

Aynca bu pompalarda mevcut basınç kontrol vanası sayesinde istendiğinde gevşetilerek borunun hasar görmesi engellenir.Tüm hortumları 2 kat kaplama, 1/4" çapında çelik örgüyle güçlendirilmiş olup 20,000 PSI hava ve yağ basıncına kadar dayanıklıdır. Talep edilirse C850 boğma aleti topraklama aparatı ve isteğe özel levhaları ile temin edilebilir.