DMS DIŞ TİCARET

C600 STOOLS HİDROLİK BORU BOĞMA APARATLARI

Boru Boğma Aparatları (Mobil Vanalar)
AÇIKLAMALAR

C600 Hyraulic Boru Boğma Aleti 2"- 6" arasında MDPE HDPE boruların güvenli ve doğru bir şekilde boğulmasında kullanmak üzere tasarlanmıştır.

C600'de 8-kenarlı, positif kilitleme endekslenebilir  ölçü ayar levhası uçak yapımında kullanılan aluminyum metalinden boğma kirişleri, krom kaplama yan  kolonlar  10 PSI gücünde kolay bağlanabilen hidrolik sistemi vardır. Tüm parçalar CNC üretimi, kaynaklı bir parça yoktur.63820  librelik bir güçle boğma işlemini gerçekleştirir. Yana açılıp, yerine döndürüldüğünde yan eksenle kilitlenebilen alt boğma ekseni aletin boğulacak boruya takılmasında kolaylık sağlar. Çok dar alanlarda dahi kullanıcı zorlanmaz, kilitleme mekanizması sayesinde  hidrolik basıncı düşese de borunun boğulması kesintiye uğramaz. C600  de aynca yassı sıkıştırma kirişleri sayesinde minimum basınçla boğma gücünü maksimize eder.

C600 STOOLS HİDROLİK BORU BOĞMA APARATLARI


İki aşamalı hidrolik el pompası basınçla yüksek yağ hacmiyle boğmayı hızlandırırken direnç ortaya çıktığında da düşük yağ hacmiyle de yüksek basınç yaratarak boğmayı hızlandınr.
Aynca bu pompalarda mevcut basinç kontrol vanası sayesinde istendiğinde gevşetilerek borunun hasar görmesi engellenir.

Tüm hortumları 2 kat kaplama, 1/4" çapında çelik örgüyle güçlendirilmiş olup 20,000 PSI hava ve yağ basıncına kadar dayanıklıdır. Talep  edilirse C600 boğma aleti topraklama aparatı ve isteğe özel ölçü levhaları ile temin edilebilir.